Kiaurymės anotacijos šablono kūrimas

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Kiaurymių anotacijos šablono kūrimas ir nustatymai.

 

Hole Note Setup dialog

 

1.

Dialogo lango panelė, skirta nustatyti pasirinktojo tipo kiaurymę aprašančių matmenų rodmenis bei pageidaujamas tolerancijas. Priklausomai nuo pasirinkto tipo šioje panelėje keičiasi rodomas vaizdas ir geometrinių parametrų kiekis. Norimas kiaurymės tipas duotai anotacijai yra pasirenkamas skylės tipo (Hole type) laukelyje.

 

 

Kiekvienas kiaurymės geometrinis parametras yra aprūpintas galimybe nustatyti jo rodmenis ir toleranciją.

 

Hole geometry parameter setup in Hole Note

 

1.Rodo geometrinio kiaurymės parametro rodmenį, kuris bus naudojamas išvedant kiaurymės duomenis į kiaurymių lentelę brėžinyje. Jeigu į kiaurymių lentelę reikia perduoti jos tikrus dydžius, kurie yra nuskaitomi iš detalės 3D modelio, tuomet reikia pažymėti paukščiuką langelyje. Šiuo atveju matome, kad parametro dydis bus ieškomas pagal jo raktažodį. Apie kiaurymių parametrų raktažodžius ir jų naudojimą plačiau pasiskaitykite čia. Jeigu nėra pažymėtas šitas langelis, tokiu atveju, vartotojas turi pats įvesti konkretų kiaurymės parametro dydį, kuris bus naudojamas kiaurymių lentelėje.

 

2.Leidžia nustatyti šio dydžio toleranciją, kurią bus galima išvesti į kiaurymių lentelę brėžinyje. Pagal nutylėjimą, joks tolerancijos dydis nėra priskirtas. Galima nustatyti "Simetric" ir "Deviation" tipo tolerancijas.

 

2.

Hole Notes - panelė skirta valdyti sukurtas kiaurymių anotacijas.

Iškrentantis sukurtų kiaurymių anotacijų sąrašas leidžia pasirinkti bet kurią jau sukurtą anotaciją redagavimui arba trynimui:

Add - sukuria naują tuščią anotacijos šabloną.
Delete - trina pasirinktą kiaurymės anotacijos šabloną.
Save - išsaugo įvykdytus pakeitimus kiaurymės anotacijos šablone.

 

3.

Selected Hole Note -  panelėje yra atliekama:

Hole Type - pasirenkamas kiaurymės tipas, kuriam kuriamas šablonas. Taip pat šis pasirinkimas tarnauja kaip filtras. Anotavimo metu šis šablonas bus taikomas tik pasirinkto tipo kiaurymėms. Apie palaikomus kiaurymių tipus rasite čia.
Note Name - kiaurymės anotacijos vardas, kurį suteikia vartotojas tokį, kad jis būtų informatyvus ir paaiškintų kokiam tikslui šis šablonas yra sukurtas.

 

4.

Additional fields - šioje panelėje galima nustatyti reikšmes pagal nutylėjimą registruotiems papildomiems kiaurymių anotacijų laukams.

 

5.

Filter options - filtravimo opcijos. Šioje panelėje galima nustatyti kiaurymių filtravimo parametrus. Galima pareikalauti, kad parametras atitiktų tikslią reikšmę arba tam tikrą nurodytą dydžių intervalą. Pvz., galima nustatyti kokio tiksliai diametro turi būti kiaurymė ir koks gylio intervalas yra tinkamas, kad kiaurymė patektų į anotuojamų kiaurymių rinkinį. Ribojimų parametrų kiekis priklauso nuo pasirinkto kiaurymės tipo. Pvz., kiaurai gręžtai kiaurymei galima nustatyti tik diametro ribojimus, o aklai skylei dar galima nurodyti ribojimus ir gyliui.