Išvedamų brėžinių komplektai

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Pasiekiama per meniu: Output drawing bundle

 

Šioje dalyje vartotojas gali nustatyti, kokios sudėties dokumentacija bus automatiškai generuojama.

 

Output Bundle dialog

 

 

Drawing Bundles - leidžia pasirinkti, kokį brėžinių komplektą norima formuoti kuriamo šablono pagrindu. Komplekto sudėtį dinamiškai iliustruoja apačioje esantis dialogo langas. Geltonas lapas baltame fone simbolizuoja atskira failą. Gelsvas fonas ir jame nubraižytas rėmelis simblozuoja atskirą lapą faile. Yra numatyti šie brėžinių kompletų variantai:
Each Component to separate File. Įskiepis skanuoja pasirinktą junginio failą ir kiekvieną komponentą (komponentu laikomas junginys (Assembly) arba detalė (Part)) išveda į atskirą brėžinio failą. Šis būdas taikytinas kuomet dirbama su Autodesk Vault programine įranga ir kiekvienas komponentas turi modelio failą bei jį atitinkantį brėžinio failą.
Each Component to separate Sheet. Visų komponentų brėžiniai išvedami į vieną failą, bet kiekvienam komponentui tuo pačiu sukuriamas atskiras lapas (Sheet) failo viduje.
Each component to Same Sheet. Visi komponentai talpinami viename faile ir, vadovaujantis daugybinio komponentų išdėstymo lape schema, stengiamasi visus komponentus sutalpinti į vieną lapą. Jeigu į vieną lapą netelpa visi komponentai, tuomet automatiškai kuriamas sekantis lapas ir jame dėstomi likę komopnentai. Procesas tęsiamas tol, kol visi numatyti komponetai yra išdėstomi į lapus.
Parent component to separate file Children to separate Sheet. Tėvinis komponetas (dažniausiai junginys (Assembly)) yra spausdinamas į atskirą failą. Šio junginio visi vaikai (tai gali būti detalės arba kiti subjunginiai) spausdinami į atskirą failą, kuriame kiekvienas jų talpinamas į atskirą lapą.
Parent component to separate file Children to same Sheet. Tėvinis komponetas yra spausdinamas į atskirą failą. Šio junginio visi vaikai spausdinami į atskirą failą, kuriame, vadovaujantis daugybinio komponentų išdėstymo viename lape schema, kiekvienas jų talpinamas į tą patį lapą.
Parent component to Same file Childrens to same Sheet. Tėvinis komponentas ir jo vaikai yra išvedamai (pateikiami) tame pačiame faile, tačiau tėviniam komponentui skiriamas atskiras lapas, o vaikai yra išdėstomi vadovaujantis daugybinio komponentų išdėstymo viename lape schema.

 

Include components - įtraukiamų į dokumentaciją komponentų nustatymas. Vartotojas gali pasirinkti, kokius komponentus reikia įtraukti į brėžinio komplektą, o kokius ignoruoti.

 

Plot Order and sheet naming - spausdinimo eilės nustatymas. Šis pasirinkimas yra aktualus tuomet, kai vykdomas brėžinių išvedimas į vieną failą.
Filename - spausdinimas vykdomas išrikiavus junginį abėcėlės tvarka pagal jį sudarančius failų vardus.
Part number - spausdinimas vykdomas išrikiavus junginį abėcėlės tvarka pagal kiekvieno komponento numerio (Part Number) reikšmę.
Description - spausdinami abėcėline tvarka surūšiuojant komponentus pagal apibrėžimo (Description) lauko reikšmę.

 

Plot Occurence - opicja leidžia nustatyti brėžinio spausdinimo kartojimą kiekvienam pasitaikančiam komponento egzemplioriui gaminyje. Ši opcija dažniausiai vartojama, kuomet reikia atspausdinti etikečių lapus, klijuojamus ant detalių.