Eksporto į kitus formatus nustatymai

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Pasiekiama per meniu: Export Options

 

Šioje dalyje galima nustatyti eksportavimo, vykdomo į kitus formatus, parametrus.

 

Exprot options dialogas

 

 

Link exported file to idw drawing - ši opcija reiškia, kad sugeneruotam .idw formato failui šalia kaip trečios šalies (3rd Party) įrašas bus sugeneruota nuoroda į eksportuotą failą. Tokia nuoroda gerai tarnauja tuo atveju, kuomet vykdomas dokumento poėmis (Check In) į Autodesk Vault PDM sistemą. Tokiu atveju, paskui .idw brėžinio failą, automatiškai į PDM sistemą yra įtraukimas ir eksportuotas failas.

 

Link exported file to source of idw views - ši opcija reiškia, kad peksportuotas failas kaip trečios šalies (3rd Party) nuoroda bus įrašytas į komponento failą, kuris tapo šaltiniu, kuomet buvo generuojama komponento projekcija į brėžinį. Skirtumas, nuo aukščiau parašytos opcijos yra tame, kad eksportuotas failas rišamas ne prie brėžinio, bet prie komponento.

 

Galimi eksprotuoti šiuos failų formatus:

PDF
DXF
DWF
DWG

 

Svarbu žinoti! Jeigu Woodwork for Inventor buvo instaliuotas iš karto po Autodesk Inventor instaliacijos, tai gali nutikti taip, kad exporto funkcijos nesuveiks, nes Autodesk Inventor neturi pasileidęs nuosavo įskiepio, kuris atsakingas už brėžinių eksportą į kitus formatus. Apie tai vartotojas gaus atitinkamą Woodwork for Inventor pranešimą. Ši problema sprendžiama vieną kartą užsakant brėžinio eksportavimą į norimą formatą per failo eksportavimo (Files -> Export) komandą. Po šio veiksmo Autodesk Inventor užsikrauna įskiepį ir daugiau tokių neklandumų nekyla.