Brėžinio regeneravimas

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Brėžinio regeneracija reikalinga keliose situacijose:

1.Brėžinys buvo sukurtas tik Autodesk Inventor programos priemonėmis ir vartotojas nori, kad šitame brėžinyje būtų atvaizduojama Woodwork for Inventor įskiepio generuojama informacija.
2.Brėžinys pakito dėl konstrukcijos redagavimo ir todėl reikia regeneruoti Woodwork for Inventor informaciją.
3.Įmonėje paskeitė spausdinimo šablonai, todėl reikia atnaujinti brėžinius.

 

Vartotojas gali:

1.Įvykdyti brėžinio regeneravimą pagal Woodwork for Inventor nustatymus, kurie yra įrašyti į brėžinį tuo metu kai jis buvo generuojamas, naudojant Woodwork for Inventor brėžinių generavimo (AutoPlot) funkciją. Šitas metodas dažniausiai taikomas tuo atveju, kuomet pasikeičia gaminio konstrukcija arba vartotojas lokaliai viename brėžinyje pakeičia Woodwork for Inventor kažkurias spausdinimo nuostatas. Tiesa, šitas metodas neveiksnus brėžnių failuose, kurie buvo sugeneruoti tik Autodesk Inventor programos priemonėmis.
2.Įvykdyti brėžinio regeneravimą pagal nurodytą Woodwork for Inventor spausdinimo šabloną. Tokiu atveju visi nustatymai nuskaitomi nuo šablono ir yra pritaikomi regeneruojam brėžiniui. Šis metodas dažniausiai taikomas tais atvejais, kuomet brėžinys iš viso neturėjo jokių Woodwork for Inventor nustatymų.

 

 

Brėžinio regeneravimo veikimas išdėstytas šiuose skyriuose:

 

Brėžinio regeneravimo parametrų nustatymas

Brėžinio regeneravimas