Bazinės plokštumo paieškos krypties nustatymas

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Bazinės plokštumos paieškos krypties nustatymas yra reikalingas, norint tiksliau apibrėžti CNC sprendikliui pastatymo paiešką. Apie tai plačiau skaitykite skyriuje Detalės pastatymo uždavinio sprendimas.

 

 

Komanda pasiekiama

 

Woodwork Design -> Clamping Base Clamping Base Icon

 

 

Set clmampin base

 

 

 

Pavienių  komponentų rinkimo režimas

 

Komanda yra būsenoje, kuomet galima išrinkti pavienius komponentus. Išrenkami gali būti junginiai arba pavienės detalės, kurios yra aktyviame junginio lygyje.

 

Select all

 

Leidžia surinkti visus komponentus, esančius aktyviame einamojo junginio lygyje.

 

Propagate Direction to bottom

 

Pagal nutylėjimą, parinktam junginiui krypties vektorius bus propaguojamas tik iki pirmojo lygmens. Pvz., jeigu yra virtuvės spintelė ir joje dar yra įtrauktas subjunginys - stalčius, tai tokiu atveju kryptis bus propaguojama tik spintelės detalėms. Jeigu norima, kad kryptis būtų propaguojama iki žemiausio junginio lygmens visoms detalėms, tuomet reikia pažymėti šią opciją

 

Set clamping base

 

Ši opcija yra neaktyvi tol, kol nėra išrinktas nors vienas komponentas. Paspaudus šį mygtuką, rinkinio sudarymas yra uždaromas ir pereinama prie bazinės plokštumos paieškos krypties nustatymo. Apie tai liudija atsiradęs stačiakampis gretasienis, kuris gaubia pasirinktus komponentus (žiūr. pav. žemiau) . Dabar vartotojas gali pasirinkti bet kurią stačiakampio gretasieno plokštumą ir jos normalė taps nustatyta paieškos kryptimi.

 

Clear clamping base

 

Ši opcija yra neaktyvi tol, kol nėra išrinktas nors vienas komponentas. Paspaudus šį mygtuką, rinkinio sudarymas yra uždaromas ir visoms detalėms, kurios patenka į junginį ir atitinka propagavimo pasirinkimą, paieškos kryptis yra nutrinama. Šioms detalėms, ieškant bazinės plokštumos, bus, pagal nutylėjimą, vadovaujamasi kryptimi, kuri yra užrašyta detalės ruošinio užspaudimo nustatymuose.

 

 

     

Bazinės plokštumos paieškos krypties nustatymas

Bazinės plokštumos paieškos krypties nustatymas