Atpjovimo operacijos nustatymai

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Atpjovimo operacija turi parametrus, kurie reguliuoja įvairius sudaromos technologijos aspektus, tokius kaip: pjovimo tipas, įpjovimo praėjimo parametri ir t.t. Turint omeny, kad technologija yra kuriama visiems špindeliams, kurie yra nurodyti staklių konfigūracijoje, tai gali skirtis atpjovimo operacijos nuostatos apdirbimui iš viršaus, iš šono ar bet kaip orientuotam erdvėje špindeliui. Todėl yra numatyta galimybė šiuos aspektus reguliuoti atskirai apdirbimui iš viršaus ar laisvai erdvėje orientuotam špindeliui.

 

Šie nustatymai yra pasiekiami atpjovimo operacijos nustatymų kortelėje.

 

CAM Behave Cutting Settings

 

1. Orientacijos Selektorius

Selektorius leidžia pasirinkti, kokiai špindelio orientacijai bus taikomi žemiau užrašyti nustatymai. Yra galimi šie pasirinkimai:

 

Top oriented spindle - nustatymai špindeliams, kurie atlieka apdirbimą iš viršaus.
Free oriented spindle - nustatymai špindeliams, kurie atlieka apdirbimą būdami laisvai orientuoti erdvėje.

 

Svarbu žinoti. Kuomet sakoma, kad pjūklo špindelis yra orientuotas iš viršaus (skirtingai nuo kitų įrankių tipų analogiško aprašymo), tai turima omeny, kad pjūklas atlieka pjūvį viršutinėje detalės plokštumoje. Tokio špindelio su pjūklu pasukimo erdvėje laisvės laipsnį aprašantis orientacijos vektorius bus apribotas kryptimi, kuris sutampa su viršaus plokštuma. Tuo tarpu frezoms ir gražtams turima omeny kryptis, kuri yra normalinė viršutinei detalės plokštumai. Apie špindelio orientacijos ribojimus erdvėje plačiau skaitykite čia. Kiekvienai orientacijai gali būti nustatomas kitas špindelis ir nustatomi skirtingi operacijos vykdymo parametrai.

Cut Spindle

Selektoriuje nustatytai špindelio orientacijai parenkamas staklių špindelis. Žemiau šiam špindeliu, yra nustatomi CAM sprendiklio kuriamos operacijos parametrai.

Main Cut Type

Nustatomas pagrindinio pjūvio pjovimo tipas. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Scoring Cut Type

Nustatomas įpjovimo praėjimo pjovimo tipas. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Scoring Pass

Įpjovimo praėjimo įjungimo išjungimo opcijos Plačiau paie tai skaitykite čia.

Scoring Pass Depth

Nustato įpjovimo praėjimo gylį.

Allowance

Nustato po atpjovimo paliekamą medžiagos užlaidą.