Reikalavimai Autodesk Inventor projektui

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Darbas su Autodesk Vault sistema iš Autodesk Inventor programos pusės reikalauja Vault tipo projekto. Woodwork for Inventor taip pat sėkmingai dirba su tokio tipo projektais, tačiau reikėtų atsižvelgti į keletą niuansų, kurie yra svarbūs norint organizuoti sistemos darnų darbą.

 

Woodwork for Inventor įskiepis dirba (sąveikauja) su vartotojo kurtomis Autodesk Inventor programos medžiagų bibliotekomis. Šios bibliotekos ir jas aptarnaujantys tekstūrų paveikslėlių failai Woodwork for Inventor instaliacijos metu yra talpinami numatytoje vietoje. Apie tai plačiau galite paskaityti čia.

 

Dirbant su Autodesk Vault sistema yra svarbu, kad tekstūrų paveikslėlių failai būtų perkelti į Autodesk Vault darbinę direktoriją. To neatlikus, kyla įvairūs darbo trikdžiai, nes dokumeto poėmio (Check In) į Autodesk Vault sistemą metu komponentas užsirašo tekstūrų kelius, kurie yra už darbinės direktorijos ribų.

 

Perkėlus tesktūras į naują vietą, sutrinka komponentų duomenų bazės bei Woodwork for Inventor įskiepio medžiagų prijungimo komandos darbas, nes paviekslėlių keliai, figūruojantys nurodytuose taškuose, vis dar tebeves į senąją vietą. Šios problemos panaikinimui reikia užleisti paveikslėlių vedlį. Apie tai galite pasiskaityti čia - Asset Wizard.