Paveikslėlių vedlys (Asset Wizard)

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Vartotojui tenka keisti projektavime naudojamų duomenų būvimo vietą. Dažniausiai toks poreikis kyla kuomet įmonėje keli projektuotojai nori centralizuotai vartoti standartinių komponentų biblioteką ir turėti vieną bendrą medžiagų bazę. Toks poreikis atisiranda ir tokiu atveju, jei pradedama dirbti su Autodesk Vault saugykla. Jeigu turimas įdirbis buvo kaupiamas konkrečiose darbo vietose, tai toks perkėlimas į tinkle numatytą vietą sukelia šias problemas:

1.Perkeliant komponentų bibliotekas, junginiai nemato paveikslėlių, kurie komponento viduje yra naudojami medžiagų ir spalvų aprašymui.
2.Perkeliant medžiagų ir spalvų duomenų bazę, medžiagų ir spalvų aprašai neranda paveikslėlių, kurie tam tikroms medžiagoms yra kritinė aprašančiosios informacijos dalis.
3.Woodwork for Inventor įskiepio medžiagų duomenų bazė "Materials.sdf" turi senas nuorodas į tekstūrų paveikslėlius.

 

Šių problemų ištaisymas reikalauja daug rankinio darbo. Tam, kad palengvinti tokią migraciją reikia naudoti Paveikslėlių Vedlį (Asset Wizard).

Šis vedlys automatiškai sutvarko neatitikimus ir tam yra naudojami trys galimi žingnsiai:

1.Material and Appearance Assets Library Update - nurodytai Autodesk Inventor medžiagų ir spalvų bibliotekai seni tekstūrų paveikslėlių keliai perrašomi naujos vietos keliais.

 

2.Components for Material and Appearance Assets Update – komponantams, esantiems vartotojo nurodytose aktyvaus projekto direktorijose, sutvarkomos nuorodos į tekstūrų failus.

 

3.Woodwork for Inventor Materials Database Update Woodwork for Inventor duomenų bazei sutvarkomos nuorodos į tekstūrų paveikslėlius.

 

Vedlys (Asset Wizard) dirba su aktyviu Autodesk Inventor projektu. Norint pasiekti komponetus sutvarkymui, reikia, kad Autodesk Inventor aktyvus projektas turėtų prijungtas Woodwork for Inventor arba kitas vartotojo kurtas bibliotekas. Taip pat svarbu, kad projekto darbinė direktorija (Workspace) apimtų tas direktorijas, kuriose guli tvarkomi komponentai, tame tarpe ir bibliotekiniai komponentai. Kiekvienas iš minėtų vedlio žingsnių gali būti praleistas pažymint „Skip this step“ meniu punktą.

Svarbu žinoti. Persijungus į Autodesk Inventor projektą, kuriame yra nustatytos naujos Autodesk Inventor medžiagų bibliotekų ir tekstūrų vietos, rekomenduojame išjungti Autodesk Inventor programą ir vėl įjungti ją iš naujo. Kitu atveju, labai sulėtėja darbas žingsnyje, kuriame vykdomas komponentų nuorodų į tesktūrų paveikslėlius tvarkymas.

Paveikslėlių vedlys yra paleidžiamas tik tada, kai Autodesk Inventor neturi atversto nei vieno dokumento.

 

Asset Wizard