Koncepcija

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Šiame skirsnyje yra aprašoma bendra koncepcija, kuria vadovaujantis Woodwork for Inventor generuojama informacija tampa integruota į visą informacijos srautą, kurį perduoda Autodesk Inventor projektavimo programinė įranga į Autodesk Vault programiną.

 

Autodesk Vault programa turi kelias konfigūracijas, kurios skiriasi savo funkcionalumu. Nagrinėjamos temos požiūriu yra svarbūs yra šie skirtumai:

 

Autodesk Vault Basic konfigūracija palaiko failų saugyklą ir metaduomenis (failo duomenų kortelę) apie šiuos failus.

 

Autodesk Vault Professional konfigūracija palaiko tą patį konstrukcinės informacijos aptarnavimo lygį kaip ir Autodesk Vault Basic, bet papildomai ji turi informacijos sluoksnį, skirtą aptarnauti specifikacijų įrašus (Items) ir iš jų susidarančias struktūras - specifikacijas (BOM). Specifikacijos iš esmės atspindi tą pačią Autodesk Inventor junginio struktūrą. Autodesk Vault Professional yra numatyta visa aplinka (Item Master), skirta valdyti specifikacijas, kurių sudėtis, skirtingai nuo įtrauktos failų struktūros (čia nekalbama apie galimybę keisti gaminio sudėtį Autodesk Inventor aplinkoje), gali būti redaguojama.  Taip yra todėl, kad į specifikaciją gali tekti prijungti įrašus apie objektus, kurie nėra modeliuojami Autodesk Inventor aplinkoje. Pvz., tepalai, klijai, gaminio ekspotacijos instrukcija ir t.t.

 

Woodwork for Inventor generuoja papildomą informaciją, kuri  nominaliai nėra aptarnaujama Autodesk Vault sistemos, todėl ji niekaip nėra joje apskaitoma. Woodwork for Inventor įskiepis ir Autodesk Vault programa gali būti sukonfigūruoti taip, kad būtų užtikrintas šios informacijos teisingas perdavimas į Autodesk Vault sistemą.

 

Iš aukščiau pateiktos informacijos yra aišku, kad Woodwork for Inventor turi du integracijos lygmenis su Autodesk Vault sistema:

 

1.Woodwork for Inventor duomenų integracija su Autodesk Vault failų metaduomenų lygmeniu.
2.Woodwork for Inventor duomenų integracija su Autodesk Vault specifikacijų lygmeniu.