Gręžimo operacijos nustatymai

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Kaip minėta anksčiau, CAM sprendiklis dirba su B-rep geometrija. Tam, kad sumažinti dviprasmių geometrijos interpetavimų, yra suvedami nustatymai gręžimo operacijai.

 

Šie nustatymai yra pasiekiami gręžimo operacijos nustatymų kortelėje.

 

CAM Behave Drill settings

 

Max Hole Depth

Nustatomas maksimalus atpažintos kiaurymės detalėje kuriai gali būti taikoma gręžimo operacija, gylis.

Max Hole Diameter

Nustatomas maksimalus atpažintos kiaurymės detalėje, kuriai gali būti taikoma gręžimo operacija, diametras. Kitu atveju tam gali būti taikomos frezavimo opercijos.

Centering Drill Depth

Woodwork for Inventor sistemos modeliavime yra įvestas susitarimas, kuris leidžia su griežtai apibrėžtu diametru kiaurymes traktuoti, kad tai yra centravimo grąžto operacija. Tokia kiaurymė gali būti bet kokio gylio, bet jai bus automatiškai taikomas gylis, kuris yra nusakytas šiame parametre (Centering Drill Depth).

Centering Drill Diameter

Nustato, kokio diametro kiaurymė yra laikytina, kad tai yra centravimo grąžto operacija.

Proecssing Order

Nusako, kokia tvarka rikiuoti gręžimo operacijas technologijoje. Galimi šie pasirinkimai:

 

1. By Diameter Descending - visos gręžimo operacijos prasideda nuo didžiausio diametro kiaurymių gręžimo ir baigiama mažiausios kiaurymės gręžimu.

 

2. By Diameter Ascending - visos gręžimo operacijos prasideda nuo mažiausio diametro kiaurymių gręžimo ir baigiama didžiausios kiaurymės gręžimu.

 

3. By Modeling Order - gręžimo operacijos yra gręžiamos taip, kaip jos buvo nuskaitytos iš modelio.

 

Svarbu žinoti. Woodwork for Inventor CAM modulis generuoja ne G kodą (G-code), kuris tiesiogiai valdo staklių darbo organus, bet generuoja kodą į tarpines CAM sistemas, tokias kaip Woodwop, IMAwop ir kt. Todėl ši nustatyta apdirbimo tvarka gali būti realizuota kitaip, nes šios sistemos turi savo logiką kiaurymių apdirbimui.