Darbas su medžiagų ir spalvų vardais

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Atliekant baldo konstravimą Woodwork for Inventor įskiepio detalėms yra priskiriamos medžiagos iš duomenų bazės, kurią laisvai gali pildyti pats vartotojas. Konstruktorius pradinio konstravimo metu iš anksto gali būti nusprendęs, iš kokios konkrečios medžiagos bus gaminama baldo detalė, pavyzdžiui Laminuotos Medžio Drožlių Plokšės su R5028L Akacija spalva. Arba gali apibendrintai pasakyti, kad štai ši detalė bus pagaminta iš Laminuotos Medžio Drožlių Plokštės su Fasado spalva. Kitaip tariant, konstruktorius gali naudotis medžiagų gamintojų konkrečiais medžiagų ir spalvų kodais bei pavadinimais, arba naudotis abstrakčiais pavadinimais, tokiais kaip fasado spalva, korpuso spalva, apvalūs strypai, stačiakampiai profiliai, fasado masyvo medžiaga, korpuso masyvo medžiaga ir t.t. Tokiu atveju konstruktorius, dirbdamas su abstrakčiomis medžiagomis, nejučia grupuoja detales pagal medžiagų tipą, o ne pagal konkrečią medžiagos markę.

 

Woodwork for Inventor įskiepyje yra numatyta galimybė, kad prieš generuojant gamybos užleidimui reikalingas ataskaitas, šiuos abstrakčius medžiagų ir spalvų pavadinimus galima lengvai keisti į konkrečių medžiagų vardus. Toks darbo su medžiagomis būdas leidžia tos pačios konstrukcijos baldui greitai paruošti informaciją, reikalingą gamybos užleidimui, taikant skirtingas medžiagas. Be to, tai leidžia sumažinti įskiepio medžiagų duomenų bazėje esantį duomenų kiekį, kurį reikia nuolat atnaujinti, jeigu yra dirbama su konkrečių tiekėjų medžiagomis. Pradinė Woodwork for Inventor medžiagų duomenų bazė yra užpildyta abstrakčiomis medžiagomis.

 

Woodwork for Inventor įskiepis leidžia dirbti abiem būdais. Vartotojas pats pasirenka, kaip jam patogiau dirbti ir kaip jam pildyti medžiagų duomenų bazę.

 

Tokia pati koncepcija taikoma ir perkamiems standartiniams gaminiams. Įterpti į baldo konstrukciją standatiniai komponentai atsineša savo kodus ir pavadinimus, bet paskutiniu momentu vartotojas gali atlikti šių vardų pakeitimus į konkretaus gamintojo tiekiamų komponentų kodus ir pavadinimus.