Komponentų rinkinių sudarymas

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Vykdant pervadinimą/kopijavimą yra svarbu sutvarkyti stulpeliuose įrašytas reikšmes. Įvairių pervadinimo schemų taikymas vykdomas komponentų rinkiniams. Tam gaminio kopijavimo programoje (Assembly Copier) yra numatyta komponentų išrinkimo procedūra.

 

Programos paleidimo metu automatiškai surenkami visi komponenti į rinkinį, kurio įrašais galima manipuliuoti. Mėlyna spalva pažymėtos eilutės reiškia, kad šių komponentų stulpeliams gali būti taikomos pervadinimo procedūros. Balta eilutės spalva reiškia, kad šis komponentas neįeina į rinkinį ir jam pervadinimo schema nebus taikoma.

 

Yra šie komponentų rinkinio reguliavimo būdai:

 

 

hmtoggle_plus1 Įtraukimas/Išmetimas iš rinkinio per žymėjimą kursoriumi

 

Pavienių įrašų valdymas. Laikant nuspaudus klavišą "CTLR" ir užvedus kursorių ant pasirinkto įrašo kairiu pelytės klavišu galima įtraukti įrašą arba jį išmesti iš rinkinio. Tai vyksta priklausomai nuo įrašo statuso. Jeigu jis buvo įtrauktas į rinkinį, tuomet jis bus išmestas iš jo. O jeigu buvo išmestas tai jis bus įtrauktas.

 

Kelių įrašų įtraukimas. Laikant nuspaudus klavišą "SHIFT" galima kursoriumi pažymėti intervalą komponentų, kuriuos norima įtrakti į apdirbamą rinkinį. Pirmas komponento pažymėjimas kursoriumi reiškia rinkinio pradžią, o antrasis rinkinio pabaigą. Visi į tarpą (intervalą) patekę komponentai įtraukiami į rinkinį.

 

 

hmtoggle_plus1 Komponentų įtraukimas pasinaudojant filtru

Slection Filter

 

1.Stulpelio, kuriame taikomas filtravimo kriterijus pasirinkimas. Šiuo metu galimas filtravimas šiuose stulpeliuose:

a.File Name - orginalaus failo pavadinimo stulpelyje.
b.New File Name - naujai suteikto failo vardo stulpelyje.
c.Current Folder - komponento einamosios vietos katologo stulpelyje
d.New Folder - numatomos kopijavimo vietos katalogo sulpelyje. Jeigu vykdoma pervadinimo operacija (Rename), tuomet šis stulpelis yra neaktyvus.
e.Part Name - komponento savybių (iProperty) lauko žymėjimas (Part Name) stulpelyje.
f.Description - komponento savybių (iProperty) lauko pavadinimas (Desription) stulpelyje.
2.Filtro reikšmė.
3.Select - taikant paieškos frazę vykdomas komponentų įtraukimas į rinkinį. Jeigu atitinkantys paieškos kriterijų komponentai jau yra rinkinyje, tuomet jokių pakitimų vartotjas nematys.
4.Deselect -  taikant paieškos frazę vykdomas komponentų išmetimas iš rinkinio. Jeigu atitinkantys paieškos kriterijų komponentai neįeina į rinkinį, tuomet jokių pakitimų vartotojas nematys.