Įrenginio pasirinkimas ir bazinio taško nustatymas

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Kiekvienos detalės apdirbimas prisdeda nuo to, kad yra pasirenkamas CNC įrenginys, kuriam bus sudaroma technologija.  Pasirinkus įrenginį automatiškai yra sukuriamas indormacijos konteineris-mazgas (Job), į kurį bus talpinama informacija apie detalės pastatymus (Clampings) ir technologines operacijas. Įrenginio pasirinkimas vykdomas:

 

 

Woodwork CAM -> Job job_setup32x32

 

Tuomet pasirodo šio turinio dialoginis langas:

 

Job Setup

 

 

Iš krentančio sąrašo (apibraukta raudonai) pasirinkite Woodwop įrenginį ir prieš paspaudžiant mygtuką "Create Job" varnele pažymėkite "Create by default". Šis pažymėjimas reiškia, kad atidarant kitą detalę bus automatiškai sukurtas informacinis konteineris-mazgas (Job), kuris skirtas Woodwop įrenginio sukurtai technologijai saugoti. Detalų Job komandos išaiškinimą rasite čia. Ateityje vartotojas gali nustatyti kitą CNC įrenginį, kuriam bus generuojamas apdirbimas pagal nutylėjimą arba iš viso atsisakyti apdirbimo kūrimo pagal nutylėjimą.

 

Sukurtas apdirbimo informacinis konteineris yra atvaizduojamas šoninėje naršyklėje taip, kaip parodyta žemiau esančiame paveiksle.

 

Job Node

 

 

Šiuo metu šis mazgas yra tuščias. Sekantis veiksmas - sukurti detalės pastatymą (Clamping), kurio metu yra nustatomas būsimos programos bazinis taškas. Kad būtų patogiau, suorientuokite detalę ekrane taip, kaip parodyta žemiau esančiame paveiksle.

 

 

Clamping setup

 

 

Ši (Clamping) komanda yra pasiekiama:

 

Woodwork CAM -> Clamping clamping_point32x32

 

 

Komanda iškviečia meniu, kuriame galima nustatyti, kokioje būsenoje detalė bus tvirtinama staklėse šito apdirbimo etape. Tai gali būti ką tik išpjautas iš plokštės ruošinys, kuris atsineša visas numatytas apdirbimui reikalingas užlaidas arba detalė po jau atliktų kantavimo operacijų ir pan. Smulkiau apie tai, kokie galimi pasirinkimai šiai komandai, galite rasti čia. Iš iškrentančio sąrašo pasirinkite opcija Workpiece & Oversize Manufacturing - "Workpiece with oversizes". Komandos veikimo metu detalė yra įrėminta gaubiančiuoju lygiagretasieniu (Range Box), kuris atvaizduoja ruošinio gabaritus, o kampuose esančiais raudonais taškais yra pažymimi galimi programos baziniai taškai. Norodykite vieną iš galimų detalės pastatymo bazinių taškų taip, kaip nurodyta  aukščiau esančiame paveiksle ir paspauskite mygtuką "Apply" Clamping Apply.

 

Komanda sukuria detalės pastatymo (Clamping) informacijos konteinerį.

 

Clamping in Browser

 

 

Šiame konteineryje papildomai automatiškai sukuriamos ribojančios ruošinį plokštumos, kurios reikalingos tam, kad būtų apibrėžiamos apdirbimo operacijos iš įvairių detalės pusių. Atsistoję kursoriumi and plokštės pomazgio galite pamatyti ribojančios plokštumos atvaizdą.