Detalės atidarymas CAM aplinkoje

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Iš katalogo \CNC tutotrial atidarykite junginį CNC Tutotial.iam. Tam, kad būtų galima pradėti ruošti CNC programą, būtina detalę atidaryti CAM modulio aplinkoje. Vartotojas turi dvi galimybes kaip tą atlikti:

 

1.Pereiti į CAM aplinką iš detalės konstravimo aplinkos (Part design).

2.Pereiti į CAM aplinką iš junginio konstravimo aplinkos (Assembly design).

 

Šiuo atveju mes pasinaudosime antrąja galimybe.

 

Jeigu esate teisingai įdiegę Woodwork for Inventor įskiepį ir esate nustatę Woodwork for Inventor programos pasiūlytą projektą, tuomet projekto erdvėje rasite pavyzdžių (Samples) skirsnį. Atverkite jį ir nueikite į katalogą:

 

Samples\LivingRoom\Bed\ ir atidarykite junginį "CAM Tutorial.iam".

 

Įrankių juostoje susiraskite (CAM status)CAM Staus Button mygtuką ir paspauskite jį.

 

Search part through CAM Status

 
Pamatysite junginį su daug raudonų stačiakmpių. Šie stačiakampiai yra išdėstomi kiekvienos detalės svorio centro taške. Jie žymi detalės statusą ir tuo pačiu tai yra detalės parinkėjas. Jeigu užvesite pelės kursorių ant šio stačiakampio, tai detalė, kurios CAM statusas yra rodomas šiuo simboliu, yra paryškinama taip, kaip parodyta aukščiau pateiktoje iliustracijoje. Paspaudus pelės kairį klavišą detalė yra atidaroma CAM modulio aplinkoje. Pasirinkite detalę ("CNC Tutorial 04-Right") kaip parodyta paveikslėlyje ir atidarykite CAM modulio aplinkoje.

 

Kitas būdas pereiti į CAM aplinką - atidaryti detalę detalės redagavimo aplinkoje pasirenkant Environments įrankų juostą ir joje paspaudžiant CAM environmentmygtuką.