CAM technologijų sudarymas likusioms detalėms ir CNC programų generavimas

Į Viršų | Ankstesnis | Sekatis

 

Grįžus į junginio (Assembly) projektavimo aplinką vėl patikrinkime junginio detalių CAM statusą.

 

Woodwork Design -> CAM Status CAM Staus Button

 

Pamatysite, kad jau dvi detalės turi žymėjimą, kuris rodo, jog šios detalės turi jau sukurtą CAM technologiją.

 

Two parts CAM status Tutorial

 

 

Likusių detalių technologijos kūrimas vykdomas taip pat, kaip prieš tai buvo aprašyta. Turite laikytis šios operacijų sekos:

 

1.Naudojantis CAM Staus ButtonCAM statuso komanda atverskite detalę Woodwork CAM aplinkoje.

2.Patikrinkite ar automatiškai susikūrė detalei darbas (Job) su pasirinkta įrangą. Jeigu ne, tai tokį darbą sukurkite su job_setup32x32 (Job) komanda.

 

3.Nustatykite bazinį tašką su komanda clamping_point32x32 (Clamping). Pasirinkite bazinį tašką taip, kad staklių įrankiai pasiektų visus geometrinius elementus, reikalingus apdirbimui.

 

4.Uždarykite detalės failą išsaugodami darbo rezultatus.

 

 

Tai, kad visos detalės turi sukurtas CAM technologijas arba yra patikrintos ir nuspręsta, kad joms nereikia jokio CNC apdirbimo, liudija žalios spalvos žymekliai, kurie parodyta žemiau esančiame paveiksle.

 

All parts is CAM revised tutorial

 

Dabar junginys jau yra paruoštas CNC programų generavimui.

 

 

 

CNC PROGRAMŲ GENERAVIMAS

 

Woodwork Design -> CAM Output CAM Output tutorial

 

Atidaromas CNC programų išvesties langas.

 

CAM output dialog tutorial

 

 

"Material Replace Configuration" iškrentančiame sąraše galite pasirinkti medžiagų pakeitimo konfigūraciją. Kai kuriose jungtyse (angl. post processor), tame tarpe ir šiame pavyzdyje naudojamame Woodwop jungtyje, leidžiama konkrečius medžiagų vardus ir kitus aktualius detalės duomenis talpinti programos komentaruose. Toks informacijos išvedimas leidžia staklių operatoriui greičiau naviguoti pateiktose programose.

 

"Router" lauke matosi informacinė jungties (Post processor) aprašo dalis, t.y. kokiai įrangai yra skirta jungtis ir koks išvedamo failo formatas.

 

"Save To" dalyje galima nustatyti, kur išvesti sugeneruotas programas. Galima nustatyti konkrečią bylą (Directory), į kur bus išsaugotos sugeneruotos programos. Taip pat galima pareikalauti, kad programos būtų išsaugotos greta detalių failų. Paskutinė opcija leidžia nustatyti reikalavimą perrašyti jau esančius failus arba galima nustatyti, kad būtų gaminamos išvedamų failų kopijos išsaugant senas programų versijas.

 

Paspauskite mygtuką "Generate".

 

Kai CNC failai yra sugeneruojami, tuomet galima iš karto atversti bylą (Directory), kurioje šie failai yra išsaugoti. Jeigu turite savo kompiuteryje įdiegtą programinę Woodwop programą, tuomet galite iš karto atidaryti šį failą ir patikrinti rezultatą. Tiems, kurie šios programos neturite, bet norite patikrinti rezultatus, galime rekomenduoti parsisiųsti ir įsidiegti bandomąją Woodwop programinės įrangos versiją paspaudus žemiau esančią nuorodą.

 

http://www.woodwop-forum.com/Download-a-trial-version.653.0.html